C Y T A D E L A Strona Główna C Y T A D E L A
Forum dyskusyjne "CYTADELI"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia z atelier
Autor Wiadomość
kiler


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 479
Skąd: KRK
Wysłany: Wto 29 Lis, 2022   Zdjęcia z atelier

Na FB muzeum w Woli Gułowskiej pojawił się krótki wpis n.t. plut. Piotra Jankowskiego z 5 PU:

https://www.facebook.com/...J8ja8mCf6XE8U6l

Wpis ten, a zwłaszcza jedno zdjęcie z galerii, zainspirowało mnie do stworzenia wątku, gdzie będzie można wstawiać zdjęcia żołnierzy WP z atelier fotograficznych z ukierunkowaniem na zdjęcia z nietypowymi elementami umundurowania lub odznakami. Pewnie każdy z Was widział już takich dziesiątki, więc myślę, że warto je zebrać w jednym miejscu.

Na zdjęciu poniżej (oprócz niezbyt udanej koloryzacji) te "piątki" na naramiennikach wydają się retuszem. Kurtka też jest trochę dziwna - wygląda na upodobnienie starej oficerskiej do wz.36 przez usunięcie kontrafałd na kieszeniach (widać szwy). Na deser jeszcze oficerski pas.
 
 
ArturS


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 3817
Skąd: Z piechoty
Wysłany: Wto 29 Lis, 2022   

O tak, nigdzie nie ma az tylu dziwaczynych czasem zestawów jak w wypożyczalniach prowadzonych przez foto atelier.
 
 
kiler


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 479
Skąd: KRK
Wysłany: Wto 27 Gru, 2022   

Kolejne, tym razem z forum DWS: albo taki dobry strzelec CKM albo atelier dało parę swoich błyskotek (trzeba jednak przyznać, że patki śliczne). Kurtka jakaś dziwna (zwłaszcza te duże guziki przy kieszeniach) no i pas raczej nie z tej parafii.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group