C Y T A D E L A Strona Główna C Y T A D E L A
Forum dyskusyjne "CYTADELI"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ArturS
Wto 19 Maj, 2020
Miszka...
Autor Wiadomość
piotrek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Panowie, prośba w takim razie o info, ile osób się wybiera. Może być do mnie, może bezpośrednio na podane wyżej telefony albo maila do Tomka Dudka.
 
 
RAFIK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Ustaliłem z Arturem że pojade z nim na pogrzeb Michała i zakupię wiazankę z pieniedzy które otrzymaliśmy za 11 listopada
Piotrze jakby co to masz do mnie numer a ja do Ciebie
 
 
bolas
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Wysłałem zgłoszenie, nas będzie 3-4. Bezpośrednio po uroczystości jedziemy do Kielc. Fajnie by było się spotkać na miejscu i wziąć w tej uroczystości udział razem.
 
 
ArturS


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 3817
Skąd: Z piechoty
Wysłany: Pon 26 Mar, 2012   

Liczna obecność na pogrzebie Miszki oraz oprawa uroczystosci pogrzebowej były świadectwem tego jak ważnym był dla nas człowiekiem.

Z mojej strony chcę bardzo podziękowac Rafikowi, Darkowi i Tomkowi za okazaną mi pomoc przed wyjazdem.
 
 
piotrek
[Usunięty]

Wysłany: Śro 28 Mar, 2012   

Na prośbę Kasi, wdowy po Miszce zamieszczam krótkie podziękowania. Są one skierowane do wszystkich, którzy towarzyszyli w ostatniej drodze Michałowi, modlili się za niego, bądź w jakikolwiek sposób wspierali organizację pogrzebu i rodzinę naszego zmarłego Przyjaciela.

List od Kasi i Jeremiego :

„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.” - Antoine de Saint-Exupéry

Moi Drodzy!

Michaś był, jest i będzie dla mnie i naszego synka Jeremiego największą Miłością.

Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek nie z tej epoki - szlachetny, honorowy, odważny, pełen poświęcenia i miłości.

Dziękuję Wam wszystkim za skrzydła. Bez Was nie dalibyśmy sobie rady.

Dziękuję za pomoc, okazałą troskę, wsparcie i obecność w Ceremonii Pożegnania naszego Ukochanego.


Kasia i Jeremi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group