To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
C Y T A D E L A
Forum dyskusyjne "CYTADELI"

Miejsca pamięci - Miszka...

Anonymous - Wto 20 Mar, 2012

Panowie, prośba w takim razie o info, ile osób się wybiera. Może być do mnie, może bezpośrednio na podane wyżej telefony albo maila do Tomka Dudka.
Anonymous - Wto 20 Mar, 2012

Ustaliłem z Arturem że pojade z nim na pogrzeb Michała i zakupię wiazankę z pieniedzy które otrzymaliśmy za 11 listopada
Piotrze jakby co to masz do mnie numer a ja do Ciebie

Anonymous - Wto 20 Mar, 2012

Wysłałem zgłoszenie, nas będzie 3-4. Bezpośrednio po uroczystości jedziemy do Kielc. Fajnie by było się spotkać na miejscu i wziąć w tej uroczystości udział razem.
ArturS - Pon 26 Mar, 2012

Liczna obecność na pogrzebie Miszki oraz oprawa uroczystosci pogrzebowej były świadectwem tego jak ważnym był dla nas człowiekiem.

Z mojej strony chcę bardzo podziękowac Rafikowi, Darkowi i Tomkowi za okazaną mi pomoc przed wyjazdem.

Anonymous - Śro 28 Mar, 2012

Na prośbę Kasi, wdowy po Miszce zamieszczam krótkie podziękowania. Są one skierowane do wszystkich, którzy towarzyszyli w ostatniej drodze Michałowi, modlili się za niego, bądź w jakikolwiek sposób wspierali organizację pogrzebu i rodzinę naszego zmarłego Przyjaciela.

List od Kasi i Jeremiego :

„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.” - Antoine de Saint-Exupéry

Moi Drodzy!

Michaś był, jest i będzie dla mnie i naszego synka Jeremiego największą Miłością.

Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek nie z tej epoki - szlachetny, honorowy, odważny, pełen poświęcenia i miłości.

Dziękuję Wam wszystkim za skrzydła. Bez Was nie dalibyśmy sobie rady.

Dziękuję za pomoc, okazałą troskę, wsparcie i obecność w Ceremonii Pożegnania naszego Ukochanego.


Kasia i Jeremi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group