To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
C Y T A D E L A
Forum dyskusyjne "CYTADELI"

Zdjęcia - Zdjęcia z atelier

kiler - Wto 29 Lis, 2022
Temat postu: Zdjęcia z atelier
Na FB muzeum w Woli Gułowskiej pojawił się krótki wpis n.t. plut. Piotra Jankowskiego z 5 PU:

https://www.facebook.com/...J8ja8mCf6XE8U6l

Wpis ten, a zwłaszcza jedno zdjęcie z galerii, zainspirowało mnie do stworzenia wątku, gdzie będzie można wstawiać zdjęcia żołnierzy WP z atelier fotograficznych z ukierunkowaniem na zdjęcia z nietypowymi elementami umundurowania lub odznakami. Pewnie każdy z Was widział już takich dziesiątki, więc myślę, że warto je zebrać w jednym miejscu.

Na zdjęciu poniżej (oprócz niezbyt udanej koloryzacji) te "piątki" na naramiennikach wydają się retuszem. Kurtka też jest trochę dziwna - wygląda na upodobnienie starej oficerskiej do wz.36 przez usunięcie kontrafałd na kieszeniach (widać szwy). Na deser jeszcze oficerski pas.

ArturS - Wto 29 Lis, 2022

O tak, nigdzie nie ma az tylu dziwaczynych czasem zestawów jak w wypożyczalniach prowadzonych przez foto atelier.
kiler - Wto 27 Gru, 2022

Kolejne, tym razem z forum DWS: albo taki dobry strzelec CKM albo atelier dało parę swoich błyskotek (trzeba jednak przyznać, że patki śliczne). Kurtka jakaś dziwna (zwłaszcza te duże guziki przy kieszeniach) no i pas raczej nie z tej parafii.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group